Pts - Cts 09:00 - 18:30         Ataşehir
TR   /   EN

MSC. DT. ALİ OZAN

MSC. DT. ALİ OZAN

ÇALIŞMA SAATLERİ

  • Pts - Cts 09:00 - 18:30

Msc. Dt. Ali Ozan

Estetik Diş Hekimi

Msc. Dt. Ali Ozan Zencircioğlu, Kabataş Erkek Lisesinden mezun olduktan sonra, 2008 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde öğrenimine başlamıştır. '' Lamina vener uygulamalarının 3 boyutlu volümetrik ölçümleri '' adlı tezini sunarak 2013 yılında Dt. ünvanını almıştır. (3D Volumetric Evaluation of Laminate Veneer Preparations. 101. FDI World Dental Congress. İstanbul, Türkiye 2013).

Pisa Üniversitesinde İmplant cerrahisi konusunda pre master programını 2015 yılında tamamlamıştır. 2016 yılında İtalya da Guglielmo Marconi Üniversitesinde yüksek lisansını  ''İmplant cerrahisi'' alanında yapmıştır(Msc).

Msc. Dt. Ali Ozan Zencircioğlu , diş hekimliğinin estetik, endodonti ve implantoloji dallarında bir çok eğitim almış olup, şu anda Ataşehir İnovadent Ortodonti Diş Kliniğinde faaliyet göstermektedir. 2012 yılında, diş sıkma ve diş gıcırdatma tedavilerinde aktif olarak kullanılan botoks eğitimini alarak, dental botoks alanında da uygulamalar yapmaktadır. Estetik gülüş tasarımı, implant cerrahisi ve estetik dolgu uygulamaları özel ilgi alanları arasındadır.

Msc. Dt. Ali Ozan Zencircioğlu EDAD (Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği), TDB (Türk Dişhekimleri Birliği), ITI (Uluslararası İmplantoloji Derneği), OSSEDER (Osseointegrasyon Derneği) ve KALKEDON (Advanced Dental Dentistry) Çalışma Grubu üyesidir.  Master seviyede yüzücü olmasının yanında, rüzgar sörfü ve bisiklet sporları ile de ilgilenmektedir.

HIZLI RANDEVU

HIZLI RANDEVU